Sizler İsteyin Biz Yapalım


Elmas Reklam 2011 yıllında kurulduğunda Tabela, Matbaa işleri konusunda faaliyet göstermek için kurulmuştur. Fakat daha sonra müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda kendimizi olumlu yönde geliştirmemiz ile 2014 yılı sonlarına doğru geniş kapsamlı bir reklam ajansı olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Müşterilerine web sitesi, web programlama, kurumsal kimlik, online satış sitesi , haber portalları, internet sitesi, oyun sitesi, kişisel tanıtım sitesi, seo çalışması, google adwords, google optimizasyon, site yönetimi, kuruma özel amblem, logo çalışmaları, slogan oluşturma, broşür, afiş, katalog ve bülten tasarımları, interaktif broşür, CD tasarımları, medya tanıtım çalışmaları, interaktif bülten tasarımları, billboard, ve benzeri outdoor tasarım ve prodüksiyon hizmetleri, fotoğraf çekimleri, e- ticaret uygulamaları, 3D animasyon uygulamaları, e-kartlar, banner çalışmaları, web tabanlı yazılımlar, reklam ve tanıtım filmleri hazırlama gibi konularda hizmet vermektedir. Bizler yaptığımız işin önemini kavramış, 15 senelik bilgi birikimimiz ile farklı sektörlerde kurumsal 200 den fazla müşteri ile sürekli çalışmaktayız. Bugüne kadar 2000 den fazla müşteriye web tasarım ve ajans hizmetlerinde yenilikçi çözümler sunduk. Elmas Reklam İnteraktif Reklam Ajansı zeki, üretici, profesyonel, genç ve yenilikçi bir kadroya sahiptir.


8

Yıldır Hizmetinizdeyiz

1024

Memnun Müşteri


 

Sizin Fikirleriniz ve Bizim Tasarımlarımızla


Tasarımlar

Tasarımlarımızı işinde profesyonel , deneyimli iş arkadaşlarımızın emin ellerine teslim ediyoruz , veyahut dilerseniz aklınızdaki tasarımlardan bahsederek kendi isteklerinize göre tasarlıyoruz..

Tabela


İstenilen ölçüde , istenilen renkte ve istenilen tarzda her türlü tabela ürünün tasarlayıp sizlere sunmaktan gurur duyarız.